BNI - Dünyanın En Büyük Business Networking Organizasyonu

320 Bin
BNI Üyesi
14 Milyon
İş Yönlendirmesi
11000 
BNI Grubu
$22 Milyar
İş Hacmi

BNI, her ticari veya profesyonel alandan tek bir kişinin iş grubuna katılmasına izin veren 39 yıllık bir iş organizasyonudur. BNI, kaliteli iş yönlendirmelerinin geliştirilmesi ve iş sahiplerinin referansla pazarlama ile işlerini büyütmeleri için uygulamalı, pozitif, destekleyici ve sistemleştirilmiş bir ortam sağlar. 300’den fazla farklı sektörden kalifiye iş sahibi ile iş ilişkileri kurmanızı sağlayan BNI, üyelere özel online BNI Connect platformu ile de globaldeki yüzbinlerce üyesinin birbiri ile iş yapmasına olanak yaratır.

318 bin BNI üyesi sadece geçtiğimiz yıl, 14,6 milyon adet iş yönlendirmesi yapmış ve toplam 22,1 milyar dolarlık iş hacmi yaratmıştır. BNI'nın bir parçası olmak, işletmenizi temsil eden 45+ nitelikli satış personeline sahip olmak gibidir.

BNI’ın Felsefesi Givers Gain®- Kazandir Ki Kazan’dır. "Ne ekersen, onu biçersin" bakış açısıyla işleyen BNI Grupları’ndaki tüm üyelerimizin hedefi, herkesin birbirine kazandırdığı bir platformda hem kazandırmak hem de kazanmaktır. Üyeler, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kullanabilecek birileri ile karşılaştıklarında, kartvizitinizi onlara vererek hizmetlerinizi tavsiye ederler. Herkesin bildiği bir pazarlama sırrı olan ‘referans yaratmak’ BNI üyelerinin tek odağıdır.

Siz de işlerinizi %20, %30, %50, hatta ve hatta %100 arttırmak isterseniz, BNI’da bu sonuçları görebilirsiniz! Başarı Hikayelerimiz kısmını okursanız, birçok üyemizin ilk 2 yılında 50 yeni müşteri eklediğini ya da işlerini BNI bağlantıları sayesinde hangi seviyeye getirdiklerini görebilirsiniz. Referansla Pazarlama, mevcutların içinde en verimli reklam yöntemidir.

Newsletter

E-Bülten

E-bültenimize abone olarak business network, iş geliştirme ve topluluk önünde konuşma hakkında harika ipuçları alabilirsiniz.

Please enter your email address