BNI FRANCHISE

Bulunduğunuz bölgede BNI’ın yapılanmasından sorumlu olmak ve BNI’ın sunduğu franchise fırsatıyla ilgileniyorsanız, lütfen alttaki kısma tıklayınız, sizinle en kısa sürede iletişim kuracağız. Kendiniz ve işiniz ile ilgili bir takım temel bilgilerin yanı sıra, neden BNI fırsatı ile ilgilendiğinizin yanıtını da talep ediyor olacağız. 

BNI, 1985 yılında kuruldu ve dünya genelinde 1996 yılında franchising işlemlerine başladı. BNI Türkiye’de ise Eylül 2018’den bu yana Franchise vermeye başladı ve şu anda İstanbul, İzmir ve Ankara’da çalışmalarına devam etmektedir. 

BNI, franschise modeli olarak kanıtlanmış bir başarı performansına sahiptir her türlü ekonomik ortamda büyüme sağlayan bir iş modelidir. BNI kendi alanında dünyadaki en büyük ve en başarılı franchise modelidir ve doğru aday için benzersiz bir iş fırsatı sunar. 

 

BNI FRANCHISE SİSTEMİ NEDEN FARKLI?

  • %100 başarı oranı - satın alan herkes, yapmış olduğu yatırımın karşılığını fazlası ile kısa sürede aldı.
  • İş dünyasında lider olma, yeni insanlarla tanışma, işlerini büyütmede onlara yardımcı olma ve onları etkileme fırsatı.
  • Pahalı tesis, çok sayıda çalışan, reklam veya stok ihtiyacı olmadan minimal işletme maliyeti.
  • Müşterilerin kredili ödeme yerine, önden ödeme yaptığı bir sistemle, nakit akışı yaratan bir sistem.
  • Ailenizle daha fazla vakit geçirmenize imkan sağlayarak, fiziksel olarak çalışmadığınızda bile para kazanabileceğiniz bir iş.
  • Size yardımcı olmaya hazır, istekli ve yardımcı olan global iş sahiplerinden oluşan bir networke erişim. 
  • En ince ayrıntısına kadar takip edebileceğiniz ve kesinlikle işe yaradığını göreceğiniz kanıtlanmış sistemler ve prosedürler.

 

Newsletter

E-Bülten

E-bültenimize abone olarak business network, iş geliştirme ve topluluk önünde konuşma hakkında harika ipuçları alabilirsiniz.

Please enter your email address