BNI Türkiye

BNI Türkiye, 40 aktif grubu ile 1500+ üyeye sahiptir. BNI Üyeleri 2022 yılında 420 bin+ adet iş yönlendirmesi yapmış, bunun sonucunda da 4.38 Milyar TL iş hacmi oluşmuştur. 

 

DR. IVAN MISNER
BNI KURUCUSU 

Dr. Ivan R. Misner, BNI Kurucusu ve Kurul Başkanı'dır. Father of Business Networking - Business Networking’in babası olarak bilinen Misner'ın bu alanda yazmış olduğu 27 kitabı bulunmaktadır. Misner, BNI Vakfı ile yaptığı çalışmalarla da gündeme gelen bir hayırseverdir. http://ivanmisner.com/

 

GRAHAM WEIHMILLER
BAŞKAN VE CEO

Graham Weihmiller, BNI’ın uluslararası operasyonunun geliştirilmesi ve her kıtadaki üyelerimizin sistemden daha fazla fayda görmesini sağlamak amacıyla BNI’a 2014 yılında katılmıştır. Harvard Business School’da master yapan Graham’in, BNI’ın Givers Gain (Kazandır Ki Kazan) Felsefesi’nin evrensel bir değer olduğunu iş dünyasına yerleştirmek hayat amacıdır.

 

AYŞE ASLAN 
BNI TÜRKIYE DIREKTÖRÜ 

Ayşe Aslan, 2007 yılında Londra’da kendi işini yaptığı sırada BNI ile tanışmıştır. BNI'ın mükemmel işleyişine hayran kalarak, bu sistemin Türk İş Dünyasına kazandırılması için 2012 yılında Türkiye’ye yerleşmiştir. Aslan’ın önderliğinde yüzlerce iş sahibi bu konsept ile tanışmış, onbinlerce toplantının düzenlenmesine, binlerce üyenin kazanılmasına ve yüzlerce saat eğitim verilmesine liderlik etmiştir.

 

Newsletter

E-Bülten

E-bültenimize abone olarak business network, iş geliştirme ve topluluk önünde konuşma hakkında harika ipuçları alabilirsiniz.

Please enter your email address