Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Türkiye

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

Business Network International – BNI

 

BNI Nedir?

75 üzerinde ülke, 8850 aktif grup ve 250 bin üyesiyle BNI, dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur.

BNI’da son bir senede 11.2 milyon adet iş yönlendirmesinde bulunulmuş, bu da üyelerine 14 milyar doları aşan bir iş hacmi yaratılmasını sağlamıştır.

BNI’ın uluslararası yapısı sayesinde Türkiye'deki BNI üyeleri, dünyadaki diğer BNI gruplarındaki profesyonellerin pazarlama alanındaki deneyimlerinden de faydalanabilmektedir.

 

 

BNI, iş sahiplerine ve nitelikli profesyonellere güçlü bir business network - iş ilişkisi ağı oluşturabilmelerine olanak sunan bir platformdur. Sistematik ve disiplinli yapısı sayesinde referans ile iş alma oranlarını kalıcı şekilde artırır ve sürekliliğini sağlar.

Düzenli haftalık toplantıları, Givers Gain® felsefesini ve BNI sistematiğini takip eden BNI Üyeleri, iş dünyasında önemli ölçüde görünür olurlar. Bu sayede kendilerine güven duyan farklı sektörlerden zengin bir iş çevresine sahip olurlar. Bu da gelirlerinin artmasını sağlar. Bu, BNI'ın 3G Prensibidir. Görünür ol, Güven yarat, Gelir elde et.

 

Felsefemiz: Givers Gain ®

 

Misyonumuz

BNI’ın felsefesi çok önemli bir gerçek üzerine kuruludur: Givers Gain®  En temel anlamıyla ‘Kazandır ki kazan!  Eğer sizin işinizin gelişimine yardımcı olursam, siz de bana ve gruptaki diğer arkadaşlarıma yardımcı olmayı istersiniz. Kısaca, “Ne ekersen onu biçersin” de diyebiliriz.

 

 

Misyonumuz, üyelerimizin nitelikli iş sahipleri ve profesyonellerle uzun vadeli, anlamlı ilişkiler kurmasını sağlamaktır. Yapılandırılmış, sistemli, pozitif ve profesyonel iş ilişkisi ağı oluşturarak, üyelerimizin referans ile iş yaratma olanaklarını artırmalarına yardımcı olmaktır.

 

BNI Connect 

 

60 saniyelik Sunum

Tüm dünyadaki 250.000 BNI üyesinin online olarak da takip edilmesini sağlayan BNI Connect, aynı zamanda 75 üzerinde ülkede faaliyet gösteren değişik lokasyonlardaki iş sahiplerini Türkiye'deki iş çevreleri ile biraraya getirmektedir. BNI Connect, BNI üyelerine özel bir platformdur.

 

BNI toplantısının merkezinde 60 Saniyelik Sunum bölümü vardır. Her üye, katılımcılara yaptığı işi, aradığı müşteri adaylarını, iletişim kurmak istediği iş sahiplerinin özelliklerini ve diğer üyelerin onlar için iş yaratmasına yardımcı olacak ipuçlarını anlatma fırsatı bulur.

 

 

 

     
https://www.facebook.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.twitter.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.linkedin.com/company/9998743 https://www.youtube.com/channel/UC-Eb5du5mNe1LUbna4MFHaQ BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.