Grup Ziyaret Et

BNI’ın felsefesi çok önemli bir gerçek üzerine kuruludur: Givers Gain® En temel anlamıyla ‘Kazandır ki kazan!

BNI hakkında bilgi edinmenin en iyi yolu bir grubu ziyaret etmektir. Eğer ilk kez gelen bir ziyaretçiyseniz, lütfen buraya tıklayın.

BNI - Dünyanın En Büyük Business Networking Organizasyonu

BNI, her ticari veya profesyonel alandan tek bir kişinin iş grubuna katılmasına izin veren 35 yıllık bir iş organizasyonudur. Şu anda 77 ülkede, her hafta toplanan 9,318 çalışma grubu ve 256 bin üyesiyle BNI, dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur.

BNI, kaliteli iş yönlendirmelerinin geliştirilmesi ve iş sahiplerinin referansla pazarlama ile işlerini büyütmeleri için uygulamalı, pozitif, destekleyici ve sistemleştirilmiş bir ortam sağlar. 300’den fazla farklı sektörden kalifiye iş sahibi ile iş ilişkileri kurmanızı sağlayan BNI, üyelere özel online BNI Connect platformu ile de globaldeki yüzbinlerce üyesinin birbiri ile iş yapmasına olanak yaratır.

256 bin BNI üyesi sadece geçtiğimiz yıl, 11.2 milyon adet iş yönlendirmesi yapmış ve toplam 15.3 milyar dolarlık iş hacmi yaratmıştır. BNI'nın bir parçası olmak, işletmenizi temsil eden 45+ nitelikli satış personeline sahip olmak gibidir.

BNI’ın Felsefesi Givers Gain®- Kazandir Ki Kazan’dır. "Ne ekersen, onu biçersin" bakış açısıyla işleyen BNI Grupları’ndaki tüm üyelerimizin hedefi, herkesin birbirine kazandırdığı bir platformda hem kazandırmak hem de kazanmaktır. Üyeler, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi kullanabilecek birileri ile karşılaştıklarında, kartvizitinizi onlara vererek hizmetlerinizi tavsiye ederler. Herkesin bildiği bir pazarlama sırrı olan ‘referans yaratmak’ BNI üyelerinin tek odağıdır.

Siz de işlerinizi %20, %30, %50, hatta ve hatta %100 arttırmak isterseniz, BNI’da bu sonuçları görebilirsiniz! Başarı Hikayelerimiz kısmını okursanız, birçok üyemizin ilk 2 yılında 50 yeni müşteri eklediğini ya da işlerini BNI bağlantıları sayesinde hangi seviyeye getirdiklerini görebilirsiniz. Referansla Pazarlama, mevcutların içinde en verimli reklam yöntemidir.

 

E-bültenimize abone olarak business network, iş geliştirme ve topluluk önünde konuşma hakkında harika ipuçları alabilirsiniz.