Your browser is not supported. Please use IE 8 or above.

Türkiye

Local Business - Global Network ®

BNI - The World's Largest Referral Organization

Türkiye'nin İş Yapış Biçimini Değiştiriyoruz... 

 

BNI Türkiye, 4 Eylül 2012’de BNI Ülke Direktörü Ayşe Aslan’ın kurduğu ilk BNI grubu ile faaliyetine başlamıştır.

Türkiye’deki ilk yılı olan 2012’de bir, 2013 yılında üç, 2014'den bu yana ise 19 BNI Grubu daha faaliyete geçmiştir. Hali hazırda 23 aktif BNI çalışma grubu ile BNI Türkiye hızla büyümektedir. BNI Türkiye’nin 700 üzerinde aktif üye sayısı bulunmaktadır.

BNI Türkiye'nin ilk grubu dünyadaki 7915 grup içinde 57. olma başarısı elde etmiştir. Bu başarı ile "ilk yılında dünyadaki en hızlı büyüyen ülke" olmuştur

BNI Türkiye üyeleri;

Birbirleri için 120 bin üzerinde iş yönlendirmesi yapmıştır.

Bu da üyelerimiz için 413 milyon TL üzerinde bir değere sahip iş üretmiştir!

Ayrıca lansman ve olağan toplantılarında 20 bini aşan iş sahibi ve profesyoneli ziyaretçi olarak ağırlamıştır.

 

Siz de işlerinizi %20, %30, %50, hatta ve hatta %100 arttırmak ister misiniz?

BNI’da bu sonuçları görebilirsiniz! Birçok iş sahibi gördü. Bazı katılımcılar, ilk 2 yılında listelerine neredeyse 50 yeni müşteri ekledi. Başarılı işletmeler referans ile pazarlama yoluyla büyür. Referans ile pazarlama mevcut olan en verimli reklamdır.

BNI iş verme ve alma konusunda yapılandırılmış ve destekleyici bir sistem sunar.

Bunu da, çok sayıda kalifiye iş sahibi ve profesyonel ile kişisel iş ilişkileri kurmanıza yardımcı olacak bir ortam sağlayarak yapar. Diğer iş sahipleri ile "profesyonel" iş ilişkisi kurarak, işlerinizi ciddi anlamda artırma fırsatına sahip olursunuz.

 

Bir BNI Grubunu Ziyaret Etmek İçin

BNI hakkında bilgi edinmenin en iyi yolu bir grubu ziyaret etmektir. Eğer ilk kez gelen bir ziyaretçiyseniz, lütfen buraya tıklayın.

Eğer yeni bir grup kurmakla ilgileniyorsanız, süreç ve iletişime geçilmesi gereken kişiler hakkında bilgileri de buradan edinebilirsiniz.

 

 

https://www.facebook.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.twitter.com/BNITurkiye?fref=ts https://www.linkedin.com/company/9998743 https://www.youtube.com/channel/UC-Eb5du5mNe1LUbna4MFHaQ BNI

Copyright BNI. All Rights Reserved. All company names, product names logos included here may be registered trademarks or service marks of their respective owners.